Hlavní stránka

Cavalor Muscle Fit

sedlo

Svalové křeče a ztuhlost jsou jevy, které znají lidští sportovci. Nejlepší sportovní koně se setkávají s podobnými problémy. Vzhledem k tomu, že úroveň výkonu je vysoká, je nezbytné, aby se zabránilo acidóze. Důsledky zanedbání prevence a řešení svalové ztuhlosti je dobře známo: ztráta požadovaného výkonu,kůň není schopen účastnit se soutěží, možné zranění. Je velmi důležité, aby byli poskytnuty konkrétní nutriční prvky, které podporují tvorbu látek, které omezují tvorbu kyseliny mléčné a stimulují odbourání nadměrného množství kyseliny mléčné. Soutěžní koně mají větší potřebu těchto živin. Koně, kteří měli předchozí svalové problémy mohou opakovaně citliví na tyto problémy. Podávání Cavalor Muscle Fit  2 až 3 dny před těžkým úsilím bude mít za následek zlepšení svalové činnosti.

Cavalor Muscle Fit obsahuje široké spektrum výživových prvků, které působí proti vzniku kyseliny a rozloží a odstraní nahromaděné množství kyseliny poměrně rychle, a to i za vypjatých podmínek.

Pro přesné dávkování a dlouhou trvanlivost, je Cavalor Muscle Fit dodává v malých sáčcích. Obsahuje: vitamíny E, B1, B2, B12, B15; byliny, stopové prvky: mangan, zinek, selen, vápník, sodík, hořčík, lysin, methionin

Balení: 90 sáčků/15g cena 1740,-, nebo 5kg (volně v kyblíku) cena 3015,-

 

 

celková cena s dph: 1740kč

počet kusů:

KOŠÍK

v kosiku mate: 0ks

celkova cena: kc

VYHLEDAT

Prodej koní

poradenská činnost

Zajišťujeme odborné poradenství při nákupu a prodeji koní. Možnost ustájení a výcviku. Více na jezdeckepotrebyvachutka


Catering

Nabízíme cateringové služby

Firma az-catering poskytuje cateringové služby již od roku 1994 po celé republice a také v zahraničí.  Díky naší flexibilnosti jsme schopni uskutečnit jakoukoliv akci na Vaše přání. Více informací zde.

Kontakt:

Lucka Vachutková 
Hradiště na Písku 5
53352 Staré Hradiště
Telefon : +420 605 216 998
email : luckavachutkova@seznam.cz

(c) 2009 - 2014 jezdecke-potreby.eu Power by CMS Hostingseo.cz